Veli Ad-Soyad:: Sibel A
İlçe:: Büyükçekmece
Mah.-Cad.-Sokak Belirtebilirsiniz: Billur caddesi-sinanoba mahallesi
Sınıf:: 10. Sınıf
Öğrencinizin Cinsiyeti:: Kız
Dersler:: Matematik
Gün&Saat Sayısı Tercihleriniz: Haftada 2 Gün 2 şer saat
Ne Zaman Başlamak İstiyorsunuz: 1 Hafta İçerisinde Başlamak İstiyorum

Özel belirtmek istedikleriniz: Bu hafta her gün gelebilirse okula yetişmesini istiyorum

İletişim Bilgileri Talepler Arasından Semt-Üniversite-Bölüm, Velinin Belirttiği Özel Kriterler Doğrultusunda En uygun Üniversite Öğrencisi veya Mezun ile Paylaşılacaktır. Belirlenen Öğrenci veya Mezun Max. 3-5 Gün İçerisinde WhatsApp Üzerinden Onay ve İletişim Bilgileri ile İlgili Bilgilendirilecektir.

ÖĞRETMENE ÖDENECEK ÜCRET

Günlük-Haftalık-Aylık::

120Tl- 240Tl- 960Tl

EĞİTİM DANIŞMANI ÜCRETİ

Günlük-Haftalık-Aylık(4 Hafta için)::

30Tl- 60Tl- 240Tl

(Her Ay Sonu Toplu Ödenir)

VELİ TOPLAM ÖDEME

Günlük-Haftalık-Aylık::

150Tl-300Tl-1200Tl

(Veli Tarafından Günlük Hesabınıza Ödeme Yapılır)

İLK DERS ÜCRET ÖDEMESİ

Bir Defaya Mahsus::150Tl

İlk Gün Ders Ücreti :

Bu Özel Ders ve Benzer Özel Ders Taleplerine Reklam Çalışmalarıyla Ulaşılmaktadır. Bu Anlamda Veli Tarafından Hesabınıza Ödenen İlk Gün Ders Ücretinin Öğretmen Tarafından Bir Kereye Mahsus Eğitim Danışmanlarımıza Gönderilmesi Gerekmektedir. Bu ücret, Özellikle Daha Fazla Öğrenci veya Mezuna İş Fırsatı Sağlayabilmek için Reklam Amaçlı Kullanılacaktır. İlk Gün Sadece Tanışma Olması ve Ücret Alınamaması Durumunda Dersin Yapılacağı İlk Gün Ödeme Yapılacaktır.

Eğitim Danışmanı Ücreti:

İlk Ders Ücretinin Haricinde Yukarıda Belirtildiği Şekilde Her Ayın Sonunda Veli Tarafından Yapılan Toplam Ödemenin Yaklaşık %15-25 Arası Talebin Niteliğine, Adrese ve Öğrencinin Durumuna Göre Değişen Oranlarda Danışmanlık Ücreti O Öğrenciyi Haftalık ve Aylık Raporlarla Takip Eden Eğitim Danışmanına Her Ay Sonu Ödenir.

Bu Talep Sizin için Uygunsa: "Talep Gönderme Formu"nu "Talep Gönderme Formu"nu Ekranı Sola Kaydırarak veya Üstteki Bölümden Doldurabilirsiniz

Talep Gönderme Formu

0 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Bu Özel Ders Talebine İstek Gönderenler Arasından Semt-Üniversite-Bölüm ve Özel Kriterler Açısından En Uygun Kriterdeki Kişi ile Aşağıdaki Bölümde Yer Alan Onaylanacak Bölümleri Onayladıktan Sonra Veli İletişim Bilgileri Paylaşılacaktır!

Yönlendirilmeniz Durumunda Doldurulması Gereken Raporlar

Bu Talep: Aktiftir Istek Gönderebilirsiniz!