Hakkımızda

Portföyümüze Dahil Olacak Öğretmen Adayları Uzman Eğitim Danışmanları ve Öğretmenler Tarafından Özenle Seçilmekte ve Eğitimden Geçirilmektedir.

Hem Veli Hemde Öğretmen Açısından Güven Duygusunun Önemine İstinaden Portföyümüze Dahil Ettiğimiz Öğretmenleri de Öğrenci ve Velileri de Özenle Seçmekteyiz….

Referanslı Öğrencilerden Uygun Ücrete Özel Ders Fırsatı Sunuyoruz.

Uzman Eğitim Danışmanlarımız Tarafından Talebiniz En iyi Şekilde Öğrenilip, Öğrencinize En Uygun Öğretmen Portföyünü Tavsiye Ediyor ve Yönlendiriyoruz.İlk Tanışmadan Sonra Geri Dönütler Alıyoruz ve Frekanslar Uyuşmuş ise Haftalık Raporlarla Sistem Verimliliğini Kontrol Ediyoruz.

Portföyümüzdeki Bütün Öğretmenlerden Eğitim Danışmanlarımız Haftalık Raporlar Almakta ve Sistem Verimliliğini Kontrol Etmektedirler. Başarının Tesadüflere Bırakılmaması Gerektiğinin Bilincindeyiz.

Biliyoruz ki Eğitimde Herşey Deneyim ve Tecrübe Değildir. Başarı için Sevgi, İnanç ve Özgüvende Gerekmektedir. Bunun Gerçekleşebilmesi içinde Öğrenci-Öğretmen Frekanslarının Uyuşması Gerekmektedir. Bu Nedenle İlk Dersten Sonra Frekansların Uyuşmaması Durumunda Belirlenen Alternatif Öğrencilerimizden En Uygun Kişiyi Yönlendirme Yaparak Verimliliği Arttırmaya Çabalıyoruz…

Bütün Planlamamız %100 Memnuniyet Üzerine Oluşturulmaktadır. Öğrenci için En İdeal Öğretmen Portföyünü Yönlendirerek Maximum Başarı&Memnuniyet Yüzdesini Hedeflemekteyiz. Çünkü İnsanların Geleceğini Şekillendirdiğimizin Farkında ve Bilincindeyiz.

2005 yılından bu yana eğitime gönül veren ve kurucuları eğitimci olan şirketimiz hiç bir zaman eğitim sektörünü bir ticaret olarak görmemiş ve kesinlikle eğitimin ticaretini yapmamıştır. Eğitimde öğrenci, veli ve öğretmenin faydasına olan yenilikleri takip etmiş ve her zaman daha iyisini yapmaya, daha başarılı sonuçlar çıkarmaya ve her zaman kendini bu alanda yenilemeye çalışmıştır.

2009 Yılından itibaren ise eğitimin tamamen bireyselleştirilmesi gerektiğini, öğrenmenin her bireyde farklı gerçekleştiğini düşünerek profesyonel anlamda eğitimde bireysel ve grup danışmanlıkları yapmaya başladık. Biz inanan herkesin BAŞARACAĞINA inandık ve bu inancı öğrenci ve velilerimize de aktararak bir çok büyük başarılara imza attık.

Bazı öğrencilerimizin Türkiye Dereceleri yapmalarını, bazı öğrencilerimizin ise eskiye göre büyük sıçramalar yapmalarını başarı saydık. Ama şuna inandık ve deneyimde bulunduk; “ÇALIŞAN ve BAŞARACAĞINA İNANAN her öğrenci mutlaka BAŞARIYI YAKALAR.”

Eğer Sizde Başarmak İstiyorsanız Bizimle Tanışmanız gerektiğini Düşünüyoruz…

 • 1- Talep Onay ve Öğretmen Araştırması

   Talebin  Değerlendirilmesi ve Onay İşlemi Ardından Talepte Belirtilen Kriterler Doğrultunda Öğretmenlerin Bilgilendirilmesi Yapılır.
 • 2- Öğretmenin Belirlenmesi ve Yönlendirme

  Talebinize En Uygun 3 Öğretmenin Belirlenmesi ve Kurucu Müdüre Bildirilmesi. Kurucu Müdür Tarafından Yönlendirilecek Öğretmenin Belirlenmesi(Veli’nin Özel İsteği Doğrultusunda 3 Alternatif Arasından Seçim Yapılabilir) ve İletişim Bilgilerinin Paylaşımı.

 • 3- Tanışma Dersi ve Uyuşma

  Tanışma Dersinin Yapılması ve Frekansların Uyuşup Uyuşmadığının Dönüt Olarak Bildirilmesi. Frekans Uyuşmazlığı Durumunda Alternatif Öğretmenin Yönlendirilmesi. İki tarafından Frakanslarının Uyuşması Durumunda Derslere Düzenli Devam Edilmesi.

 • 4-Eğitim Danışmanlarının Süreç Takibi

  Seçilen Paket Türüne Göre Alan-İçerik-Öğretim Yöntemi Destek Hizmetlerinin Verilmesi ve Haftalık-Aylık Raporların Takibi

 • 5- Ücret ve Ödemeler

   Anlaşılan Şartlar Üzerinden Günlük-Haftalık veya Aylık Ücretin Geciktirilmeden Ödenmesi.
320 Öğretmen

Referanslı&Güvenilir Kadro

16 Yıl

2005 Yılından Beri….

4000 Öğrenci

16 Yılda Bizi Tercih Eden Veli&Öğrenci

100+

İlçe

5

İlde