Ne Yapmalıyım?

Öğrencinin Geleceğinin Sizin Emeğinize, Azminize, Fedakarlığınıza ve Onun için Ne Kadar Hazırlık Yaptığınıza Bağlı Olduğunu Hiçbir Zaman Unutmayınız…

 • Talep Gönderme-Veli ile İletişim

  https://www.facebook.com/iqegitim.duyurular/ Facebook Sayfamız, https://www.instagram.com/iqegitim_duyurular/ İnstagram Sayfamız veya http://www.ogrencidenozelders.net/talep-gonderme-ve-takip-sayfasi/ Sayfasında Yeralan Taleplerdeki Uygun Özel Derslere veya Oyun Ablası Taleplerine  İstek Göndermeniz Gerekmektedir. Bu Taleplerin Arasından Semt-Ulaşım-Üniversite-Bölüm-Deneyim ve Velinin Belirttiği Özel Kriterlere En Uygun 3 Aday Belirlenir ve Kurucunun Onayladığı Aday Belirlenerek Bilgilendirme Yapılır.

  Bu aşamadan sonra belirlediğimiz Oyun Ablası veya Öğretmenlerimiz tarafından veli aranacaktır.Velimize  IQ Eğitim’in referansı ile aradığınızı ve kendisinin talebine en uygun kişi olarak sizi belirlediğimizi belirtmeniz gerekmektedir. Veli, Öğrenci veya Çocuk  ile tanışmak, dersinizi-etkinliğinizi  yapmak için gün ve saat belirlenecektir. Bu saati SMS veya WhatsApp ile 05497300607 nolu telefona bildirmenizi rica ederiz.

 • Veli, Öğrenci veya Çocuk ile Tanışıp İlk Dersi-Etkinliği Yaptıktan Sonra Devam Edip Etmeyeceğiniz ve Olumlu-Olumsuz Diğer Ayrıntılarla İlgili Tanışma Raporu Doldurmanız Gerekmektedir. Tanışma Raporu Her Velinin Talep Sayfasının Altında Yeralmaktadır.

 • Danışmanlığımız Altındaki Tüm Özel Ders-Oyun Ablası Yönlendirmelerinde Frekanslarınızın Uyuşması ve Devam Etmeniz Durumunda Birkaç Dakikanızı Ayırarak Velimiz Sayfasından Düzenli Günlük(veya Haftalık) Rapor Doldurmanız Gerekmektedir.

 • Hesap ve Ödeme Bilgileri

  Danışmanlığımız Altındaki Özel Ders-Oyun Ablası Yönlendirmelerinde Veliler Ödemelerini Elden Günlük veya Haftalık Olarak Gerçekleştireceklerdir. Daha Önceki Senelerde Uygulanan “İlk Dersin-Günün Ücretsiz Olması” Uygulaması Velilerin de Suistimal İhtimaline Karşı Artık Kaldırılmıştır. Yerine İlk Gün Alınan Ücretin, Reklam ve Ofis Giderlerini Karşılamak ve Daha Fazla Öğrenci-Öğretmen-Veliye Ulaşabilmek için Şirketimize Ödenmesi Kararı Getirilmiştir. Elden Alınan İlk Dersin veya İlk Günün Ücretini Size Belirtilen IBAN Numarasına veya Papara Uygulaması Üzerinden Belirtilen Papara Hesap Numarasına En Geç Dersin İşlendiği Günden Sonraki Gün Göndermeniz Gerekmektedir. Dolayısıyla Sistemimizdeki Bütün Öğretmenlerin-Oyun Ablalarının Papara Uygulamasını Yükleyerek PAPARA Hesabı  Açmaları Zorunludur. Şirketimizde Eğitim Danışmanlarımıza Ödenecek Danışmanlık Ücretleri Her Ayın Son Haftası Ödenecektir. IBAN veya Papara Hesap Numaramızla İlgili Bölge Temsilcilerimiz Sizinle İletişime Geçeceklerdir. Papara Uygulaması ile Nasıl Hesap Açabileceğiniz ve Kullanabileceğinizle ilgili http://www.ogrencidenozelders.net/odeme-bilgileri/ Sayfamızdan Bilgi Edinebilirsiniz.

 • Destek

  Danışmanlığımız Altındaki Özel Ders-Oyun Ablası Yönlendirmelerinde, Herhangi bir Konuda Alanında Uzman Öğretmenler ve Eğitim Danışmaları Size Yardım için Belirlenecektir. Bu Anlamda Destek Almak İstediğiniz Her Konuyu Bize İletmenizi Rica Ederiz. Ayrıca Hem Velinin Hem de Öğretmenin Yaşanan Olumsuzluklarda IQ Eğitim i Muhatap Alarak Bu Olumsuzluk ve Anlaşmazlıkları Herhangi bir Tartışmaya Girmeden Bize İletmesi Rica Olunur.

 • Referans Puanınızın Belirlenmesi Hakkında

  Sayın meslektaşım; yukarıda belirtilen kuralları ve doldurulması gereken raporları dolduran ve gerekli önemi gösteren, ders ve etkinliklerine hazırlıklı giderek veliden olumlu dönütler aldığımız öğrenci, oyun ablası  ve öğretmenlerimize eğitim danışmanlarımız bir referans puanı vermektedir. Bu referans puanı ile sonraki dönemler de sistemimizde birinci derece önceliğe sahip olacak öğrenci, oyun ablası ve öğretmenler belirlenmektedir. Belirtilen kurallara uymayan ve gerekli raporları sistem üzerinden doldurmayan veya telefonla geri dönüt sağlamayan öğrenci ve öğretmenler düşük referans puanı almakta ve bazı durumlarda sistemden çıkarılmaktadır.

 • Güven

  Sayın Meslektaşım; Bize Ulaşan Taleplerde Mümkün Olduğunca Güvenilirlik Konusunda Gerekli Hassasiyeti Gösteriyor Şüpheye Yer Verecek Bir Tavır Hissetmemiz Durumunda O Talebi Geri Çeviriyoruz. Bununla Birlikte Hiçibir Zaman Güvenilirlik Konusunda Tam Garanti Sunulamamaktadır. Bu Anlamda  Yönlendirilen Yerde Rahatsız Edici Tavırlar Sezmeniz Durumunda Asla Derse-Etkinliğe Devam Etmenizi Tavsiye Etmiyor ve Böyle Bir Dönüt Olması Durumunda Dersi-Etkinliği İptal Ettiğimizi İfade Etmek İstiyoruz. Yönlendirilen Yerde, Taraflar Arasındaki Olumsuz Tavırlarda Herhangi Bir Mesuliyetimizin Olmadığını Belirtmek İstiyoruz. Fakat Bir  Eğitimci Olarak Velilerimize Yönlendirdiğimiz Öğretmene Bir Öğretmen Gibi Davranılması Gerektiğini Belirtiyor ve Aksi Durumda Özel Dersin-Etkinliğin İptal Olacağının Altını Çiziyoruz. Gösterdiğimiz Bütün Hassasiyete Rağmen Herhangi Bir Rencide Edici Durum veya Tavırla İlgili Şirketimizin Hukuki Hiçbir Mes’uliyetinin ve Sorumluluğunun Olmadığını Belirtmek İstiyoruz.

 • ÜCRETLER&ÖDEMELER

  Danışmanlığımız Altındaki Özel Ders veya Oyun Ablası Ücretleri size WhatsApp ile iletilen veya “http://www.ogrencidenozelders.net/talep-gonderme-ve-takip-sayfasi/” sayfasından takip ettiğiniz velinin talep sayfasındaki ücretlerdir. Bu sayfadaki “Öğretmen-Oyun Ablası Ücreti” bölümündeki ücretin tamamı size, “Danışman Ücreti” bölümündeki miktar ise düzenli olarak eğitim danışmanına haftalık veya aylık olarak ödenecektir. Veli bilgilendirilirken sadece yapacağı toplam ödemenin ne kadar olduğu hakkında bilgilendirilmektedir. Velilerin ödeyeceği toplam ücretin ne kadarının öğretmene ve ne kadarının eğitim danışmanına ödeneceğine tamamen şirketimiz karar vermektedir. Bu ücretlerin miktarları hakkında sadece öğretmenlere ,velinin talep sayfasından veya WhatsApp üzerinden ayrıntılı olarak bilgi verilmektedir. Veli Toplam Ücreti Size Elden Teslim Edecektir. İlk Günün Ücretini En Geç Ertesi Gün Olmak Üzere, Danışmanlık ücretini ise velinin size elden yaptığı ödemenin içinden 4 hafta sonunda belirtilen yöntemlerle şirketimize göndermeniz gerekmektedir. Bu ücret o öğrenciyi takip eden eğitim danışmanına, personel giderlerine harcanmakta ve bunların haricinde herhangi bir şekilde kar amacı güdülmemektedir. Ücret ödemeleri, genellikle günlük-haftalık elden alınmaktadır. Aylık ödeme yapmak isteyen velilerimiz öğretmenlerimizin de kabul etmesi durumunda elden  aylık ödeme yapabilirler. Danışmanlık Ücretimizi Bize Nasıl Göndereceğiniz ile İlgili Ayrıntılı Bilgiye http://www.ogrencidenozelders.net/odeme-bilgileri/ Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Bu Konu ile İlgili Daha Sonra Yine Tarafınıza Bölge Temsilcilerimiz Tarafından Bilgilendirme Yapılacaktır.

  Lütfen Gittiğiniz veya Gideceğiniz Özel Ders veya Oyun Ablalığı ile İlgili Tanışma Gününden Sonra Mutlaka Dersin-Etkinliğin Devamı veya İptal Durumu ile İlgili WhatsApp veya SMS ile Bilgi Veriniz . iPTAL OLAN DERSLERİN-ETKİNLİKLERİN BİLDİRİLMEMESİ DURUMUNDA SİSTEMDE ÖZEL DERSİNİZ-OYUN ABLALIĞINIZ  AKTİF GÖRÜNDÜĞÜ İÇİN BAŞKA BİR YÖNLENDİRMEDE GERİ PLANDA KALABİLİRSİNİZ.