Yönlendirilmeniz Durumunda Doldurulması Gereken Raporlar

Bu Talep: Aktiftir Istek Gönderebilirsiniz!

Veli Ad-Soyad:: Begüm G
İlçe:: Kadıköy
Mah.-Cad.-Sokak Belirtebilirsiniz: Caferağa mah
Çocuğunuz Yaşı:: Bebek(0-2 Yaş)
Çocuğunuzun Cinsiyeti:: Kız
Haftada Kaç Gün Oyun Ablası İstiyorsunuz: Haftada 4 Gün
Oyun Ablası Kriteri, Saat Sayısı ve Ücret Bilgisi: ,Lise Mezunu(Çocuk Gelişimi) Günlük 3 Saat
Etkinlik Tercihi:: ,Oyun&Etkinlik
Hangi Günler Müsaitsiniz: ,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi,Pazar,Hafta içi Herhangi Bir Gün
Başlama Saati Tercihi:: 08:00 den sonra

Özel Belirtmek İstedikleriniz: Eve gelen yarı zamanlı bir oyun ablamız var fakat üniversite öğrencisi olduğu için ders zamanları uymuyor. Ben de evde ders çalışıyorum ve kalan zaman benim içi yeterli değil. Bebeğimle zaman geçirebilecek, ona kitap okuyabilecek, oyun oynamasına eşlik edecek oyun ablası arayışım var. Bebeğim 22 aylık.

İletişim Bilgileri Talepler Arasından Semt-Üniversite-Bölüm, Velinin Belirttiği Özel Kriterler Doğrultusunda En uygun Üniversite Öğrencisi veya Mezun ile Paylaşılacaktır. Belirlenen Öğrenci veya Mezun Max. 3-5 Gün İçerisinde WhatsApp Üzerinden Onay ve İletişim Bilgileri ile İlgili Bilgilendirilecektir.

ÖĞRETMENE ÖDENECEK ÜCRET

Günlük-Haftalık-Aylık::

60TL-240TL-960TL

EĞİTİM DANIŞMANI ÜCRETİ

Günlük-Haftalık-Aylık(4 Hafta için)::

20TL-80TL-320TL

(Her Ay Sonu Toplu Ödenir)

VELİ TOPLAM ÖDEME

Günlük-Haftalık-Aylık::

80TL-320TL-1280TL

(Veli Tarafından Günlük Hesabınıza Ödeme Yapılır)

İLK DERS ÜCRET ÖDEMESİ

Bir Defaya Mahsus::80TL

İlk Gün Ders Ücreti :

Bu Özel Ders ve Benzer Özel Ders Taleplerine Reklam Çalışmalarıyla Ulaşılmaktadır. Bu Anlamda Veli Tarafından Hesabınıza Ödenen İlk Gün Ders Ücretinin Öğretmen Tarafından Bir Kereye Mahsus Eğitim Danışmanlarımıza Gönderilmesi Gerekmektedir. Bu ücret, Özellikle Daha Fazla Öğrenci veya Mezuna İş Fırsatı Sağlayabilmek için Reklam Amaçlı Kullanılacaktır. İlk Gün Sadece Tanışma Olması ve Ücret Alınamaması Durumunda Dersin Yapılacağı İlk Gün Ödeme Yapılacaktır.

Eğitim Danışmanı Ücreti:

İlk Ders Ücretinin Haricinde Yukarıda Belirtildiği Şekilde Her Ayın Sonunda Veli Tarafından Yapılan Toplam Ödemenin Yaklaşık %15-25 Arası Talebin Niteliğine, Adrese ve Öğrencinin Durumuna Göre Değişen Oranlarda Danışmanlık Ücreti O Öğrenciyi Haftalık ve Aylık Raporlarla Takip Eden Eğitim Danışmanına Her Ay Sonu Ödenir.

Bu Talep Sizin için Uygunsa: "Talep Gönderme Formu"nu "Talep Gönderme Formu"nu Ekranı Sola Kaydırarak veya Üstteki Bölümden Doldurabilirsiniz

Talep Gönderme Formu

3 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Bu Özel Ders Talebine İstek Gönderenler Arasından Semt-Üniversite-Bölüm ve Özel Kriterler Açısından En Uygun Kriterdeki Kişi ile Aşağıdaki Bölümde Yer Alan Onaylanacak Bölümleri Onayladıktan Sonra Veli İletişim Bilgileri Paylaşılacaktır!