2018-19 Eğitim Öğretim Yılından İtibaren Sistemimizde Aşağıdaki Değişiklikler Yapılmıştır.

  1. Velilere ifade Edilen “İlk Dersin-İlk Günün Ücretsiz Olması” Uygulaması Kaldırılarak Yerine İlk Günün Ücretinin Elden Alındıktan Sonra Şirketimize Reklam ve Ofis Giderleri için Ödenmesi Şartı Getirilmiştir. Bu Değişikliğin Temelinde Daha Fazla Reklam Çalışması ile Daha Fazla Öğrenci ve Veliye Ulaşılması Hedeflenmektedir.
  2. Bankalar Üzerinden Ödeme Yerine, Veliler için Elden Ödeme ve Öğretmenler için ise Papara Uygulaması Üzerinden Ödeme Şartı Getirilmiştir. Bu Anlamda Portföyümüzdeki Tüm Öğrenci, Oyun Ablası ve Öğretmenlerin Papara Hesabı Açmaları Zorunludur. Bu Değişikliğin Temel Nedeni Velilerin Ücretleri Zamanında Ödememesi ve Öğretmenlerimizi Mağdur Etmesi Yatmaktadır. Öğretmenler Açısından ise Yine Sistemi Suistimal İhtimalinin Önlenmesi Yatmaktadır.

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİNİN ÖDENMESİ

Bankaların, Sadece Haftaiçi Günlerde ve Belirli Saatlerde Para Transferine İzin Vermesi Hemde Diğer Olumsuzluklardan Kaynaklı Olarak 2018-19 Eğitim Öğretim Yılından İtibaren Ödemelerin 7-24 Kolay Ödeme İmkanı Sunan “Papara(Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri)” Uygulaması Üzerinden Yapılması Kararlaştırılmıştır. Bu Uygulama ile Birlikte Hesabınızdaki Parayı 7-24 Papara’ya Aktarabilir ve Bu Uygulamaya Sahip Herhangi Birine 7-24 Para Transferi Yapabilirsiniz.

PAPARA HESABI NASIL AÇILIR?

1- https://www.papara.com/ girerek Hesap Aç Bölümünden Ad-Soyad ve Kendinize Ait Mail Adresi Girerek Hesap Açınız. Daha Sonra Mailinize Gelen Onaylama Mailini Onaylayınız.

2- Mailinizi Onayladıktan ve Giriş Yaptıktan Sonra Menu ye Girerek “Hesabım” Bölümünden Hesap Onayına Tıklayınız. Ad-Soyad ve TC Kimlik Numaranızı Girerek Hesabınızı Onaylayınız.

PAPARA ya NASIL PARA YÜKLEYEBİLİRİM?

1-Artık PAPARA yı Kullanarak 7-24 Birçok Bankada Adınıza Kayıtlı Hesaplardan Para Yükleyebilir ve Para Gönderebilirsiniz. Papara ya Mutlaka Sizin Adınıza Kayıtlı Bir Banka Hesabından Para Göndermelisiniz.

2- Papara ya Para Yüklemek için “YÜKLE” Bölümüne Girerek “Banka Hesabından” veya “ATM” den Bölümünü Seçiniz. Garanti, TEB, QNB Finansbank, Yapıkredi, Vakıfbank, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası,Akbank,İNG Bank,Odeabank,Abank,Ptt,alBaraka,Türkiye Finans Bankalarından Birini Seçerek Hangi Iban Numarasına Göndereceğinizi ve Açıklamalar Bölümüne Yazacağınız “Papara Numarası” Bilgilerini Öğrenerek Kopyalayabilir-Not Edebilirsiniz. Sonrasında Bankanızın İnternet Uygulamasından-Sayfasından Havale Bölümüne Gelerek Orada Belirtilen ve Not Aldığınız IBAN Numarasını Yazıp,   Özellikle Açıklamalar Bölümüne ise Sadece “Papara Numaranızı” Yazarak Havale(EFT DEĞİL) Yapabilirsiniz. Havale Yaptığınız Miktar Kısa Süre Sonra Papara ya Geçecektir. Lütfen Havale Bölümünü Kullanınız. EFT Bölümünden Para Transferi Yaptığınızda Ücret Bir Süre Sonra Size Geri İade Edilecektir.

PAPARA dan BAŞKASINA NASIL PARA GÖNDEREBİLİRİM?

1-Papara ya Para Yükledikten Sonra Herhangi Birine Para Göndermek için “Gönder” Bölümüne Girerek, Göndereceğiniz Kişinin “Eposta”, “Cep Telefonu” veya “Papara Numarası” n dan Herhangi Biri ile İstediğiniz Kişiye Saniyeler içinde Para Gönderebilirsiniz. Size Bu Anlamda Eğitim Danışmanları Hangi Hesaba Göndereceğinizle İlgili Bilgilendirme Yapacaktır.

Papara Hesabı Oluşturduktan Sonra Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz

Ödeme Bilgileri

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.