Talap Gönder Deneme

İletişim Bilgileri Talepler Arasından Semt-Üniversite-Bölüm, Velinin Belirttiği Özel Kriterler Doğrultusunda En uygun Üniversite Öğrencisi veya Mezun ile Paylaşılacaktır. Belirlenen Öğrenci veya Mezun Max. 3-5 Gün İçerisinde WhatsApp Üzerinden Onay ve İletişim Bilgileri ile İlgili Bilgilendirilecektir.

ÖĞRETMENE ÖDENECEK ÜCRET

Günlük-Haftalık-Aylık::

TL-TL-TL

EĞİTİM DANIŞMANI ÜCRETİ

Günlük-Haftalık-Aylık::TL-TL-TL

(Her Ay Sonu 4 Haftalık Ödenir)

VELİ TOPLAM ÖDEME

Günlük-Haftalık-Aylık::

TL-TL-TL

(Veliden Günlük Elden Ödeme Alınır)

İLK DERS ÜCRET ÖDEMESİ

Bir Defaya Mahsus::TL

İlk Gün Ders Ücreti :

Bu Özel Ders ve Benzer Özel Ders Taleplerine Reklam Çalışmalarıyla Ulaşılmaktadır. Bu Anlamda Veli Tarafından Elden Ödenen İlk Gün Ders Ücretinin Öğretmen Tarafından Bir Kereye Mahsus Eğitim Danışmanlarımıza Gönderilmesi Gerekmektedir. Bu ücret, Özellikle Daha Fazla Öğrenci veya Mezuna İş Fırsatı Sağlayabilmek için Reklam Amaçlı Kullanılacaktır. İlk Gün Sadece Tanışma Olması ve Ücret Alınamaması Durumunda Dersin Yapılacağı İlk Gün Ödeme Yapılacaktır.

Eğitim Danışmanı Ücreti:

İlk Ders Ücretinin Haricinde Yukarıda Belirtildiği Şekilde Her 4 Haftalık Periyotların Sonunda Veli Tarafından Yapılan Toplam Ödemenin Yaklaşık %15-25 Arası Talebin Niteliğine, Adrese ve Öğrencinin Durumuna Göre Değişen Oranlarda Danışmanlık Ücreti O Öğrenciyi Haftalık ve Aylık Raporlarla Takip Eden Eğitim Danışmanına Her Ay Ödenir.

Bu Talep Sizin için Uygunsa: "Talep Gönderme Formu"nu "Talep Gönderme Formu"nu Ekranı Sola Kaydırarak veya Üstteki Bölümden Doldurabilirsiniz
Bu Derse Yönlendirilmeniz Durumunda: "Tanışma Formu" "Haftalık Rapor" "Hesap Bildirim Formu" Doldurmanız Gerekmektedir.

Tanışma Gerçekleştikten Sonra Frekanslarınızın Uyuşup Uyuşmadığı ile İlgili Aşağıdaki Raporu Bir Defaya Mahsus Doldurmanız Gerekmektedir.

Lütfen Veli ve Öğrenci ile Tanıştıktan Sonra Formu Doldurunuz

Tanışma Rapor Formu

İki Tarafında Frekansları Uyuşması ve Derse Devam Edilmesi Durumunda Haftalık Olarak Aşağıdaki Formu Düzenli Olarak Doldurmanız Gerekmektedir. Bu Raporlar Eğitim Danışmanlarımız Tarafından Haftalık Olarak İncelenecektir.

Lütfen Haftalık Raporlarınızı Düzenli Gönderiniz. Aylık Ücret Talebi Doldurduğunuz Haftalık Raporlara Göre Veliden Talep Edilmektedir

Haftalık Özel Ders Rapor Formu

Lütfen Veli ile Görüştükten Sonra Devam-İptal Durumunu ve Hesap Bilgilerinizi Bildiriniz

Özel Ders ve Hesap Bildirim Formu
Lütfen Özel Dersiniz Başlayacak veya Devam Ediyorsa Aşağıdaki Hesap Bilgileri Bölümünü Mutlaka Doldurunuz. Henüz Hesap Açtırmamış Olanlar veya Iban No Bilmeyenler Tekrar Bu Alandan İlerki Tarihte Formu Doldurabilirler.
BANKA HESAP BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ

Talep Gönderme Formu

7 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Bu Özel Ders Talebine İstek Gönderenler Arasından Semt-Üniversite-Bölüm ve Özel Kriterler Açısından En Uygun Kriterdeki Kişi ile Aşağıdaki Bölümde Yer Alan Onaylanacak Bölümleri Onayladıktan Sonra Veli İletişim Bilgileri Paylaşılacaktır!

Bu Talep Aktiftir!

İstek Gönderebilirsiniz

Bu Talep: Aktiftir Istek Gönderebilirsiniz!

Bu Talebe Yönlendirme Yapılmıştır!

Frekansların Uyuşmaması Durumunda Alternatif Yönlendirme Yapılacaktır

Bu Talebe: Yönlendirme Yapılmıstır! Yönlendirme Yapılmıstır! Frekans Uyuşmazlığı Durumunda Alternatif Yönlendirme için İstek Gönderebilirsiniz.