Özel ders ihtiyacı, öğrencinin ailesinin ve eğitim çevresinin etkilediği, bir çok sorun veya yetememe, zaman ayıramama durumundan kaynaklanan ve beraberinde takviye ihtiyacı doğuran bir eksiklik tespitiyle ortaya çıkar. Günümüzdeki eğitim sistemi itibariyle, bireye odaklanmak yerine, genele odaklı, çoğu zaman tekrarsız ve sistematik düzene yayılmış bir döngü hüküm sürmektedir. Oysa ki her bireyin farklı olması gibi, her öğrencinin de idrak, tatbik ve anlama hızı birbirinden farklıdır. Dolayısıyla bir yöntemle 30 farklı bireyden aynı sonucu beklemek, çok sağlıklı sonuçlar vermeyecektir. Burada en büyük görev ise ailelere ve eğitimcilerin yönlendirmesine düşmektedir.

Kimi zaman psikolojik, kimi zaman eğitim kalitesi, kimi zaman ise odak ve dikkat dağınıklığı gibi sebepler öğrencinin başarısını düşürebilir veya olumsuz etkileyebilir. Bu gibi durumda birebir eğitim kalitesinde ders almak, başarı oranını minimum zamanda maksimum verimle arttırmak için, özel dersler ve eğitmenler imdadımıza koşar.

Fakat hem ihtiyaç duyup, hem de bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek güçte olmayan veya bütçesel anlamda yüksek ücretlerle başa çıkamayacak ailelere, IQ eğitimin sunmuş olduğu öğrenciden özel ders fırsatı, hem ailelere, hem de üniversite öğrencilerine katkıda bulunarak, uygun fiyat garantili, çözüm odaklı bir sistemin öncülerinden olmuştur. En iyi üniversitelerde eğitim görmekte olan referanslı, güvenilir ve başarılı öğrencilerden oluşan portföyüyle IQ Eğitim, öğrenciden özel ders sistemiyle, güvenilir ve kaliteli eğitim anlayışıyla, aileler başta olmak üzere tüm öğrencilere iyi bir başlangıç sağlayarak yardımcı olan bir kurumdur.

Okul stresinden muzdarip, en az 4-5 ayrı öğretmenle, farklı derslerle ve sınavlarla boğuşan öğrencilerimiz, zaman zaman bu stresin altından kalkmakta zorlanıyor ve içe dönük, dikkatsiz, isteksiz, mutsuz bir psikoloji içerisinde savrulurken, toparlaması güç bir hale geliyor. Tam da bu noktada, otoriteler arasında sıkışıp kalmış olan öğrencilere yeni bir otorite tanımlamak yerine, rol model alıp arkadaşlık edebileceği, kimi zaman paylaşımda bulunup okul psikolojisinden uzak, eğlenceli ve şeffaf bir ders planlamasıyla ilerleyebileceği, genç kuşak ve kendileri gibi öğrenci olan abla ve abilerinden ders almak çok daha iyi hissettiren ve çok daha fazla verim alınabilen bir fark yaratır. Çoğu zaman öğrencilerin kafalarında oluşan sorular, tekrar etme isteği, çekingenlik ile birleşince maalesef eksik kalan bir temelin üzerine çıkılan güçsüz katlara dönüşüyor. Yeni bilgiler eklemek için hazır olması beklenen temel, çoğu zaman yetersiz kalıyor.  Öğrenciden özel dersin en iyi özelliği de budur. Severek, heyecanla, kimi zaman eğlenerek, çekingenlik duygusundan arınmış ve heveslendirerek öğretmeyi amaçlayan bir yol ve bu yolda azimle çalışmak… Başarılarla dolu bir eğitim hayatı için atılan en doğru adım olmak….

Uygun fiyat garantisiyle kaliteli ve güvenilir eğitim sağlayan, öğrenci odaklı bir kurum olarak IQ Eğitim, hem ailelerin hem de öğrencilerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Kriterleri öğrenci ve ailelerin isteğini de dikkate alarak şekillendirerek seçim hakkı sunan IQ Eğitim, Ailelere; üniversite ve branş seçme hakkı tanıyan öğrenciden özel ders sistemini, ihtiyaçları en doğru şekilde karşılamak için kurmuş ve hizmete açmıştır. Ücretsiz deneme dersleriyle en doğru frekansı yakalayabilir, yeni öğrenci talep edebilir ve maksimum verime ulaşıncaya kadar bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Rol Model

Öğrencinize Rol Model Olacak Referanslı Öğrenciler IQ Eğitim’de

Uygun Ücret

Bütçenize Uygun Özel Ders Fırsatı!

Tüm Derslerden Özel Ders Fırsatı

Bir Öğrenciyle Tüm Derslerden Özel Ders İhtitacınızı Giderebilme Fırsatı…