Onay Sonrası

Onayınız Bize Ulaşmıştır. Velimizin İletişim Bilgileri Sadece Size WhatsApp veya SMS ile Size İletilecektir. Sonrasında Yapılacaklar;
1-Velimizi IQ Eğitimin Referansı ile aradığınızı belirterek bir tanışma günü rica edilecektir. Bu tanışma gününde dersinizi de yaparak aile ve öğrenci ile frekanslarınızın uyuşup uyuşmadığına bakılacaktır.
2-Tanışma sonrası velimizin sayfasında yer alan “Tanışma Raporu” formunu doldurmanızı, devam edip etmeyeceğinizi belirtmenizi rica ederiz.
3-İki tarafında frekansları uyuştuğunda devam etmenizi ve velimizin sayfasında yer alan “Günlük Rapor” bölümünden günlük düzenli rapor göndermenizi, günlük rapor dolduramadığınız haftalarda mutlaka “Haftalık Rapor” doldurmanızı rica ederiz.
4- Velinin sayfasındaki toplam ücreti veli bilerek ve kabul ederek talep göndermektedir. Bu ücret veliye hem sözel olarak hemde mailine yazılı olarak gönderilmektedir. Bu nedenle Velinin kesinlikle öğretmenle  pazarlığa girmesine mahal verilmemektedir. Velimizin ücret ve diğer mali konularda sizden indirim istemesi veya herhangi bir konuda pazarlığa girmek istemesi gibi istenmeyen durumlarda o konularla muhatap olamadığınızı ve olmak istemediğinizi belirterek, direk şirketimize yönlendirmenizi rica ederiz. Tüm toplam ücret(öğretmene ve danışmana ödenecek toplam ücret), günlük-haftalık olarak elden size zarf içinde teslim edilecektir. İlk Ders Ücretini Papara Üzerinden Direk Şirketimize Göndermeniz Gerekmektedir. Papara Üzerinden Bu Ücreti Bize Nasıl Göndereceğinizi Bölge Temsilcimiz Size İletecektir. İlk Ders Ücretinizi Ödedikten Sonra 4 Haftalık Periyotlarla Ay Sonunda Eğitim Danışmanına Ödenecek Ücretleri 3 Gün İçerisinde Papara Cüzdan Numarasına Göndermeniz Gerekmektedir. Belirtilen Şartlara Kasıtlı bir Şekilde Uyulmaması Durumunda Hukuki Süreçlere Başvurulabilmektedir. Desteğe ihtiyacınız olduğunda bize 05497300607 ve 05537306011 nolu şirket telefonlarından ulaşmanızı rica ederiz. Şimdiden Emeğiniz için Tşk Ederiz. Yukarıda Belirtilen Şartları Yerine Getirmeniz Durumunda Özel Dersiniz Sizden Kaynaklı Olmayan Sebeplerle İptal Olsa Bile Yeni Taleplerde Öncelik Tanınacak ve En Kısa Sürede Yeni Özel Ders Taleplerine Yönlendirileceksiniz.