Uygun Fiyat

En Uygun Çözüm

Güvenilir Ve Kaliteli Eğitim

Kriterlere Verilen Öncelik

Taze Bilgileri Olan Deneyimli Öğrenciler

Güçlü Referanslar

Öğrenci Psikolojisine Hakimiyet

Ücretsiz Deneme Dersleri

aradiğiniz krı̇terler bunlarsa doğru yerdesı̇nı̇z…

Öğrencinin başarılı olması için şüphesiz her ebeveyn ve eğitimci ellerinden gelen desteği her zaman sağlar. Nitekim çoğu zaman dışarıdan bir destek, başarıyı yakalamakta destekleyici bir rol oynar ve bu yolu tercih eden veliler, çoğu zaman aldıkları sonuçların memnuniyetini yaşarlar.

Öğrenciden özel dersi tercih etmeden önce, ihtiyaç haline sebep olan nedenler belirlenmeli ve destek alınacak kurum veya kişilerle paylaşılmalıdır ki, en doğru tespitle en doğru kişilerden destek alınabilsin. En doğru planlama, öğretmen-ebeveyn iş birliğiyle yapılabilsin.

İlkokul, ortaokul ve lise dönemlerinin belli safhalarında, öğrencilerde belli bir dönem gerileme, isteksizlik ve derslerden soğuma gözlemlenebilir. Bu gibi durumlarda, öğrenciyi kaçtığı veya isteksiz olduğu yöntemlerden yeni bir tanesiyle karşılaştırmak yerine, alternatif bir çözüm sunup, öğrenciden özel ders seçeneğiyle tanıştırmak hem onları daha rahat hissettirecek hem de öğrenci – öğretmen ilişkisinin vermiş olduğu otoriter sisteme, farklı bir bakış açısıyla yaklaşmalarına olanak sağlayacaktır. Otoritenin kim olduğunun çoğu zaman farkında olan çocuklar, sınırlarını zorlamak ve kendilerini kanıtlamak isterlerken,  ailelerini çoğu zaman ters reaksiyon alabilecekleri girişimlerde bulunmaya zorlarlar ve bu durum çocuk ebeveyn ilişkilerine de zarar verebilir. Öğrencisine yetemediğini, vakit bulamadığını düşünen, pratik soru çözümleri isteyen, dikkat dağınıklığı problemine çözüm arayan, ders planlaması oluşturmaya çalışan, sınavlara hazırlık yaparken takviye isteyen, güvenilir bir öğrenci arayan tüm aileler IQ Eğitim öğrenciden özel ders sisteminden faydalanabilir.

IQ Eğitim:Öğrenciden özel ders sistemi, ailelere destek olan, öğrenci odaklı fakat aile taraflı bir sistemin ana parçasıdır. Öğrencilerin bakış açısını yumuşatmak adına verimli geçecek olan bu süreçte en büyük destekçileridir.

Eğitim hayatlarında belli karar aşamalarından geçen öğrencilerin…fikirleri değişir…hayalleri gelişir… Ama çoğu zaman sabit kararlar alamaz ve yeni deneyimler elde etmenin getirdiği yeni fikirleri, zihinlerinde cevap bekleyen sorular olarak bekletirler… Bunun nedeni doğru ve birinci ağızdan elde edemedikleri bilgilere olan ihtiyaçtır. IQ Eğitim:Öğrenciden özel ders sistemi, çocuklarımızın hayallerinde ki mesleğe kavuşmasına, belki yeni bir fikir edinmelerine, gerçek deneyimleri dinleyerek kararlarının yönünü belirlemesinde yardımcı olarak, hem sosyolojik hem de eğitimsel açıdan onlara yardımcı olacaktır. Eksik oldukları dersleri o dersin eğitimini hali hazırda alan bilgileri taze genç kuşak ve kendileri gibi öğrenci olan abla veya abilerinden öğrenmek çok daha verimli olacaktır.

Kriterleri tamamıyla öğrenci ve ailelerin isteği doğrultusunda şekillendirerek seçim hakkı sunan IQ Eğitim, Ailelere üniversite ve branş seçme hakkı tanıyan, öğrenciden özel ders sistemini, ihtiyaçları en doğru şekilde karşılamak için kurmuş ve geliştirmiştir.

Türkiye genelinde verdiği hizmetle ve seçkin üniversitelerin en iyi bölümlerinde okuyan referanslı öğrencilerin bilgilerini veri tabanında tutarak, güvenli hizmeti ilke edinen IQ eğitim, Öğrenciden özel ders sistemiyle uygun fiyatlı, güvenilir ve başarılı sonuçlara odaklı bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

IQ Eğitim: Uygun Fiyat En Uygun Çözüm Güvenilir Ve Kaliteli Eğitim Kriterlere Verilen Öncelik Taze Bilgileri Olan Deneyimli Öğrenciler Güçlü Referanslar Öğrenci Psikolojisine Hakimiyet Ücretsiz Deneme Dersleri